بوکسورها تجربه کافي ندارند!

پرینت
دسته: بوکس
تاریخ ایجاد در شنبه, 11 آذر 1391

جهان رزم - سرمربي تيم ملي بوکس جوانان با بيان اينکهسه بوکسور کشورمان که به آنها خيلي اميد داشتيم در مسابقات جهاني حضور ندارند، گفت: کار بسيار دشواري براي کسب مدال در رقابت‌هاي قهرماني جهان داريم.
اکبر احدي در خصوص شرايط اعزام تيم ملي بوکس جوانان ايران به مسابقات قهرماني جهان و اينکه آيا مشکلات اين تيم براي حضور در مسابقات مذکور رفع شد، اظهار داشت: خدا را شکر تمام مشکلات موجود در راه اعزام تيم ملي بوکس جوانان به مسابقات قهرماني جهان رفع شد و عصر امروز دوشنبه تهران را به مقصد ارمنستان براي حضور در اين رقابت‌ها ترک مي‌کنيم.
وي ادامه داد: با شش بوکسور در اين مسابقات حضور پيدا خواهيم کرد. متاسفانه 3 تن از بوکسورهاي کشورمان که به آنها خيلي اميد هم داشت، امور اخذ رواديد و پاسپورتي آنها به مشکل برخورد. به همين دليل از حضور آنها در اين رقابت‌ بي بهره هستيم.
سرمربي تيم ملي بوکس جوانان خاطرنشان کرد: شرايط بدني و فني بچه‌ها خيلي خوب است اما متاسفانه بزرگترين مشکل تيم ما، عدم تجربه کافي است که همين امر کار را براي ما سخت خواهد کرد.
وي با بيان اينکه تيم ملي جوانان کشورمان پيش از حضور در اين مسابقات در هيچ ديدار تدارکاتي‌ برون مرزي‌ و تورنمنت‌هاي خارجي شرکت نکرده است، تاکيد کرد: در داخل کشورتدارکت قابل قبولي براي اين تيم ديده شد و فدراسيون حمايت خوبي از تيم ملي جوانان طي اين مدت داشته است. اميدوارم بچه‌ها در اين مسابقات عملکرد خوبي داشته باشند و بتوانند در آينده براي تيم ملي مثمرثمر باشند.
احدي در پاسخ به اين سوال که آيا ملي پوشان کشورمان در اين رقابت‌ها شانس کسب مدال دارند؟گفت: کسب مدال در اين رقابت‌ها بسيار دشوار است اما با تمام توان در اين مسابقات شرکت خواهيم کرد. البته اگرملي پوشان کشورمان با قرعه خوبي رو به رو شوند، يکي دو نفر از آنها از نظر فني ، جسارت و قدرتي در سطح خوبي قرار دارند.
For best business class hosting read InMotion Reviews and get a good web hosting deal.
طراحی توسط دپارتمان فن آوری اطلاعات شرکت تکفام پرداز - خدمات هاستینگ توسط گروه فن آوری اطلاعات نوین ایده