سرمربی که تماشاگر شد!

پرینت
دسته: بوکس
تاریخ ایجاد در جمعه, 08 دی 1391


جهان رزم - سرمربي سابق تيم ملي بوکس که بعد از بازيهاي المپيک لندن به شکلي عجيب کنار گذاشته شد، اکنون به عنوان مدرس فدراسيون مشغول به کار است. او مي‌گويد فعلا تماشاگر است و کار خاصي انجام نمي دهد.


به گزارش خبرنگار جهان رزم؛بعد از بازيهاي المپيک 2012 لندن حسين نهرودي که بيش از 20 سال به عنوان سرمربي و مربي تيم ملي، کارشناس خبره فدراسيون و ناظر کميته ملي المپيک در بوکس فعاليت داشت با نظر مسئولان فدراسيون از تيم ملي کنار گذاشته شد تا به گفته مسئولان فدراسيون بعد از او تيم ملي سرمربي نداشته باشد. البته مسئولان فدراسيون دليل اين جابجايي را جوانگرايي عنوان کردند و قرار شد بعد از آن نهرودي به عنوان مدرس فني فدراسيون کار پشتوانه سازي را انجام دهد اما جالب اين که بعد از رفتن نهرودي، غلامرضا کريمي مربي وي مسئوليت فني تيم ملي بزرگسالان را برعهده گرفت.
حسين نهرودي که بعد از اين جابجايي تمايلي به مصاحبه نداشت سرانجام بعد از حدود سه ماه سکوتش را شکست و در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) اظهار کرد: فعلا کار خاصي ندارم و تماشاگر هستم. به مسابقات مختلفي که برگزار مي شود مي روم و اگر دوستان بخواهند نظرم را به آنها مي دهم.
وي افزود: آخرين مسابقه اي که رفتم مسابقات منطقه اي بود که در خوزستان برگزار شد. اين طرح بسيار خوب است و اگر درست اجرا و نظارت شود به رشد و تعالي بوکس خيلي کمک مي کند. در نامه اي به ناطق نوري اعلام کردم که اگر بتوانيم اين نفرات را خوب جمع کنيم قسمتي از آينده بوکس ايران تضمين مي شود.
سرمربي سابق تيم ملي در پاسخ به اين سوال که پس از المپيک لندن اعلام شد که شما کارهاي مدرسي را انجام دهيد و ديگر سرمربي نباشيد، ادامه داد: من عضو کوچکي از بوکس و بخش آموزشي فدراسيون هستم اما آموزش زماني انجام مي شود که کلاسي باشد و منطقه اي بخواهد کلاس برگزار کند؛ به هر حال مشکلي نيست و کارم را انجام مي دهم.
نهرودي در پاسخ به اين سوال که مدرسي بهتر است يا حضور به عنوان سرمربي تيم ملي به جهان رزم، گفت: برايم خيلي مهم نيست که کجا باشم و هر جا که بتوانم موثرتر باشم کار مي کنم. فعلا که خودم هم نمي دانم در کجا مفيدتر هستم. بايد زمان بگذرد و ديگران نظر بدهند که من کجا مفيدتر هستم.
مسئول کميته فني فدراسيون بوکس در پاسخ به اين سوال که آيا اکنون در مورد مسايل فني تيم ملي مدير تيم هاي ملي و رييس فدراسيون تصميمات نهايي را مي گيرند يا اينکه نظر نهايي را شما به عنوان مسئول فني مي دهيد؟ گفت: در زمينه فني و تيم هاي ملي قطعا آنها تصميم نهايي را مي‌گيرند و من هم نظرم را مي دهم اما مي دانم که نظرم خيلي بي اهميت نيست.

 

 

 

 

 

 


 

For best business class hosting read InMotion Reviews and get a good web hosting deal.
طراحی توسط دپارتمان فن آوری اطلاعات شرکت تکفام پرداز - خدمات هاستینگ توسط گروه فن آوری اطلاعات نوین ایده