پومسه کاران کره ای رکورد جهانی را هدف می گیرند

پرینت
دسته: تکواندو
تاریخ ایجاد در جمعه, 08 تیر 1397
Square Pic
006aab0c 46a8 11e8 85b3 af25d27017e0 1280x720 121535
جهان رزم – هشت هزار و هشتصد تکواندوکار کره ای در میدان پارلمان سئول گرد هم آمدند و با اجرای پومسه رکورد جهانی کتاب گینس راافزایش داده و آن را از آن خود کردند.
بیش از هشت هزار نفر از تکواندوکاران حرفه ای, سربازان نیروی زمینی, دریایی, هوایی, نیروی پلیس و مردم معمولی در محوطه چمن پارلمان کره جنوبی دور هم جمع شدند تا با یک نمایش هماهنگ و اجرای یک فرم پومسه که به حرکات " دفاع و حمله " معروف است رکورد دنیا را بشکنند.
 نمایندگان رسمی از شرکت گینس که مسئول ثبت رکوردهای جهانی در دنیا میباشد با حضور در این گردهمایی برای ثبت رکورد و با تایید رسمی بودن آن تعداد عدد رسمی شرکت کنندگان را 8212 نفر اعلام کردند.
نمایندگان کتاب رکوردهای جهانی گینس خبر دادند که این تعداد تکواندوکار در نمایشی هماهنگ و اجرای فرم بدون وقفه یا حرکات نامنظم شرایط را برای رکورد جهانی رضایت بخش اعلام کرده و گفتند ستاد مرکزی رکورد جهانی در انگلستان تصمیم خود را جهت ثبت رسمی این رکورد ظرف یک هفته اعلام خواهد کرد.
همچنین در حرکتی نمایشی هشت فروند جت از گروه هوایی نمایشی گردان 53 نیروی هوایی کره جنوبی معروف به "عقاب های سیاه" نشان مشهور "یین – یانگ" که بر روی پرچم کره نقش بسته است را در طول اجرای پومسه بر آسمان نقاشی کردند.  

این رویداد پس از تصویب در ماه مارس و اصلاح قانون تکواندو از طرف پارلمان کره جنوبی جهت  به رسمیت شناختن تکواندو به عنوان یک هنر رزمی و ورزش ملی کره تحت عنوان " تکواندو گفتمان صلح "  برنامه ریزی شده بود. 
آقای لی دونگ ساپ نماینده مجلس از حزب "باره اونمیرا" که در کمیته آموزش ، فرهنگ ، ورزش و توریسم پارلمان نیز می باشد به همراه هشت نماینده دیگر مجلس نمایندگان کره جنوبی در این نمایش شرکت داشتند این رویداد را هدایت کرد.
بعد از اعلام برگزاری این نمایش ملی در سایت پارلمان کره بیش از بیست هزار نفر برای شرکت در این رویداد ثبت نام کرده بودند.
For best business class hosting read InMotion Reviews and get a good web hosting deal.
طراحی توسط دپارتمان فن آوری اطلاعات شرکت تکفام پرداز - خدمات هاستینگ توسط گروه فن آوری اطلاعات نوین ایده