دسيسه عليه ميراسماعيلي

پرینت
دسته: جودو
تاریخ ایجاد در پنج شنبه, 19 آذر 1394
جهان رزم - وقتی از دنیای قهرمانی خداحافظی کردم، در آن مقطع تصمیم بدی برای من گرفته شد و به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شدم. باید ابتدا دوره‌های مربیگری سپری شود و پس از آن به عنوان سرمربی تیم ملی یک قهرمان را منصوب کنیم. در همه جای دنیا به همین شکل است.
به گزارش سايت جهان رزم ؛میراسماعیلی در ادامه صحبت‌های خود در مورد میزبانی مسابقات جهانی کوراش که به میزبانی لرستان برگزار شد، اظهار داشت: فدراسیون در مورد برگزاری مسابقات جهانی کوراش توانایی این کار را نداشت. فدراسیون در حال حاضر برای گذران امور خود با مشکلات زیادی روبرو است. بنده در آن مقطع با توجه به توانایی‌ها و رابطه خوبی که با استاندار لرستان داشتم می‌دانستم که آنها می‌توانند این میزبانی را برعهده بگیرند. به هر حال یک رویداد بین‌المللی در لرستان به خوبی برگزار شد.
نایب‌ رئیس فدراسیون جودو در مورد حواشی که به وجود آمد و باعث محرومیت او شد، گفت: آن فردی که برادر نماینده کشورمان در مسابقات لرستان بود، کاری را انجام داد که باعث شد قهرمانی از ما گرفته شود. علاوه بر این اتفاق او با حاشیه‌ای که به وجود آورد قهرمانی را از برادر خود نیز گرفت.
وی در ادامه گفت: پس از اتفاقی که در لرستان رخ داد، مسئولان فدراسیون جهانی کوراش حریف نماینده کشور ما را برنده اعلام کردند و بنده به این موضوع محترمانه اعتراض کردم، اما در پایان این اتفاقات برای من رخ داد.
میراسماعیلی در ادامه خاطرنشان کرد: تمام این اتفاقات که برای من رخ داد دسیسه بود و همه این را می‌دانند. این را جدی می‌گویم و حتی شما نیز این موضوع را می‌دانید. البته حتی اتفاقاتی که در ازبکستان برای من رخ داد همه می‌دانند که چه کسانی باعث این اتفاق بودند، اما بنده نمی‌توانم به کسی اتهام بزنم و آنها را به وجدان خودشان واگذار می‌کنم خدا شاهد همه این اتفاقات است.
نایب‌ رئیس فدراسیون جودو در مورد محرومیتی که برای او رخ داد، گفت: کمیته انضباطی نمی‌تواند بدون حضور فرد خاطی تصمیم‌گیری کند. این اتفاقات تخلف است. البته ما به این موضوع اعتراض کردیم که اگر رسیدگی نشود قطعاً به مراجع ذیربط شکایت خواهیم کرد.
میراسماعیلی در پاسخ به این سؤال که آیا سهمیه المپیک به اسم شخص ثبت می‌شود یا خیر، گفت: بله به اسم شخص ثبت می‌شود چون یک ورزشکار باید جزو ۲۲ نفر اول رنکینگ باشد. سهمیه حضور مولایی در المپیک برزیل قطعی شده است، محجوب هم تا این لحظه به طریق سهمیه قاره‌ای  حضورش در المپیک قطعی شده است، اما اگر وی جزو ۲۲ نفر رنکینگ قرار بگیرد ما یک سهمیه قاره‌ای کسب خواهیم کرد.For best business class hosting read InMotion Reviews and get a good web hosting deal.
طراحی توسط دپارتمان فن آوری اطلاعات شرکت تکفام پرداز - خدمات هاستینگ توسط گروه فن آوری اطلاعات نوین ایده