دليل محروميت جودو در قزاقستان چيست؟

پرینت
دسته: جودو
تاریخ ایجاد در چهارشنبه, 22 ارديبهشت 1395
جهان رزم - تيم ملي جودوي ايران با تركيب چهار جودوكار و هدايت محمدمنصوري و محمدرضا رودكي در مسابقات گرنداسلم باكو شركت كرد و بدون كسب موفقيت به كار خود پايان داد.
به گزارش سايت جهان رزم ؛ در پايان اين رقابت ها، اردوي مشترك در جمهوري آذربايجان آغاز شد و عليرضا خجسته، سعيد ملايي، جواد محجوب و سعيد مرادي به تمرين با بهترين هاي جهان پرداختند.
در اين بين شنيده مي شود كه سعيد مرادي جودوكار وزن منهاي 90 كيلوگرم كشورمان كه با شكست در باكو شانس المپيكي را از دست داده بود، با مصدوميت زانو مواجه شده است و اين جودوكار به دليل مصدوميت نمي تواند در مسابقات بين المللي قزاقستان كه از روز جمعه هفته جاري آغاز مي شود به ميدان برود.
به همين دليل مسوولان فدراسيون تصميم گرفتند تا او به تهران بازگردانده شود، البته شايد دليل ديگر برگشت خوردن اين جودوكار، از بين رفتن شانس كسب سهميه المپيك باشد.
همچنين در تصميمي غير منتظره، محمد منصوري كه هدايت جودوكاران را برعهده داشت نيز از سوي مسوولان فدراسيون به تهران فراخوانده شده است.
با اين اوصاف مرادي و منصوري تيم ملي ايران را در مسابقات قزاقستان همراهي نخواهند كرد.
اين پيكارها از روز جمعه آغاز و تا يكشنبه ادامه خواهد داشت كه به ترتيب عليرضا خجسته، سعيد ملايي و جواد محجوب در آلماتي به مصاف حريفان مي روند.
اين سه جودوكار كشورمان جواز حضور در بازي هاي المپيك 2016 ريودوژانيرو را كسب كرده اند.
For best business class hosting read InMotion Reviews and get a good web hosting deal.
طراحی توسط دپارتمان فن آوری اطلاعات شرکت تکفام پرداز - خدمات هاستینگ توسط گروه فن آوری اطلاعات نوین ایده