سیاست یک طرفه فدراسیون جهانی جودو برای مسلمانان

پرینت
دسته: جودو
تاریخ ایجاد در سه شنبه, 02 مرداد 1397
Judo 2
جهان رزم – خبرها حاکی از این است که فدراسیون جهانی جودو تصمیم گرفته است که در یک موضع یک طرفه و برای فشار به کشورهای مسلمان جهت به رسمیت شناختن رژیم غاصب صیهونیستی گراند اسلم امارات و جایزه بزرگ تونس را تا آینده ای نامعلوم کنسل کند.

در اعلامیه ای که این فدراسیون جهانی انتشار داده گفته شده است که: " فدراسیون جهانی جودو خود را متعهد به ترویج اصول اخلاقی و ارزش های المپیکی دانسته و بر اساس تجربیات سال های گذشته تلاش برای موضع گیری قوی و سازنده در مبارزه علیه هر گونه تبعیض را وظیفه خود میداند. این موضوع در بند 2-1 اساسنامه فدراسیون جهانی نیز که میگوید "هیچ گونه تبعیضی بر اساس نژاد، مذهب، جنسیت و یا عقاید سیاسی قابل قبول نمی باشد." منعکس گردیده است. البته فدراسیون جهانی جودو از وضعیت پیچیده تاریخی و سیاسی منطقه آگاهی دارد اما با توجه به این بند در اساسنامه خود و پس از بررسی های دقیق و طولانی و با در نظر گرفتن این که هیچگونه پاسخی حتا بعد از انقضاء مهلت داده شده از کشورهای امارات و تونس دریافت نکرده است بعد از مطرح کردن موضوع در کمیته اجرایی فدراسیون جهانی جودو مقرر کرده که هر دو رویداد گرند اسلم امارات و جایزه بزرگ تونس تا اطلاع بعدی به تعویق بیفتد.به همین دلیل فدراسیون جهانی جودو از تمام کشور های عضو، ورزشکاران و مربیان که جهت آمادگی برای این دو رویداد متحمل مشکلاتی شده اند عذرخواهی می نماید."
البته به نظر می آید که فدراسیون جهانی آن طوری هم که ادعا میکند از اوضاع تاریخی و سیاسی منطقه با خبر نمی باشد چرا که اگر اینچنین سنگ رژیم مزدور صیهونیستی را به سینه می زند به چه دلیل آن ها را برای کشتار مردم بی گناه با استناد به همین بند اساسنامه خود مورد تحریم قرار نمی دهد؟ آیا این سیاست یک بام و دو هوا نیست؟
For best business class hosting read InMotion Reviews and get a good web hosting deal.
طراحی توسط دپارتمان فن آوری اطلاعات شرکت تکفام پرداز - خدمات هاستینگ توسط گروه فن آوری اطلاعات نوین ایده