وضعيت مبهم براي اوجاقي

پرینت
دسته: ووشو
تاریخ ایجاد در شنبه, 24 بهمن 1394
جهان رزم - هنوز تصمیمی درباره وضعیت کادرفنی تیم ملی ووشو گرفته نشده است.تا پایان مسابقات جهانی امسال سرمربی تیم ملی در بخش ساندا بودم اما فعلا وضعیت مشخص نیست.

ووشو و حرکتی غرور آفرین

پرینت
دسته: ووشو
تاریخ ایجاد در یکشنبه, 27 دی 1394
جهان رزم - ووشو را میتوان یکی از بی حاشیه ترین فدراسیون های رزمی جمهوری اسلامی ایران دانست که با هدایت رییسی مدبّر و با درایت همیشه به سمت جلو و اهداف خود در حرکت بوده و توانسته در عرصه های داخلی و بین المللی نیز موفقیت های بسیار قابل قبولی را بدست آورد.

اما ما نمی خواهیم در اینجا درباره موفقیت های این ورزش صحبت کنیم بلکه مایل هستیم  در مورد حرکت غرور آفرینی که  مربی تیم ملی ووشو شروع کرده کمی حرف بزنیم.

در دوره و زمانه ای که در ورزش ایران کمتر شاهد ظهور پهلوانان ایرانی هستیم و دیگر از پهلوانی در ورزش فقط در صحبت های  پدران و پدر بزرگان مان از گذشته اثری از این رسم شایسته می شنویم باید از حرکت پهلوانانه چند ووشو کار برای کمک به محمد حقیقی هم رزم آسیب دیده خودشان تعریف و تمجید کرد. 

حسین اوجاقی سر مربی تیم ملی ووشو در مصاحبه ای اعلام کرده با تشکیل حرکتی انسان دوستانه هر کاری را که لازم باشد برای بهبودی محمد حقیقی که در یک سانحه رانندگی در بازگشت از مسابقاتی دچار ضایعه نخاعی گردیده است انجام خواهد داد.

خوشبختانه خبردار شدیم که مسئولین فدراسیون ملی پوشان و مربیان دیگری نیز از جمله قلی پور نوروزی و سیفی هم در این کار خیر و پهلوانانه به کمک حسین اوجاقی شتافته و سر مربی تیم ملی را  در کمک به این ووشو کار جوان که چندین ماه است با این آسیب دیدگی جدی دست و پنجه نرم کرده و احتیاج به کمک های مادی و معنوی هم رزم های خود دارد همراهی خواهند کرد.

این خبر از این جهت حائز اهمیت می باشد که ما متاسفانه شاهد هستیم که در کشوری با سابقه باستانی در ورزش و پهلوانی و میراثی ارزشمند از سرور مان مولای متقیان امام علی که تمام عمر گرانقدر خود را به تواضع و پهلوانی در رفتار و اعمال گذراند اکثر ورزشکاران و مسئولین ورزش ما امروزه چنان در ورزش حرفه ای و قهرمان پروری غرق شده اند که پهلوانی در ورزش و جهان پهلوانانی چون پوریای ولی  غلام رضا تختی رضا سوخته سرایی علی رضا سلیمانی و بسیاری دیگر از این بزرگ مردان را فراموش کرده اند.

در خاتمه با آرزوی سلامتی از خداوند متعال برای محمد حقیقی ووشوکار جوان کشورمان و رهایی او از این آسیب دیدگی جدی امیدواریم که این حرکت انسان دوستانه این عزیزان نیز تبدیل به بدعت شایسته ای برای دیگر مسئولین و قهرمانان ما باشد تا این رسم و سنت دیرینه  پهلوانی ایرانی در سرزمین ما به فراموشی سپرده نشود.   

ملي پوش ووشو زير تيغ جراحان!

پرینت
دسته: ووشو
تاریخ ایجاد در پنج شنبه, 19 آذر 1394
جهان رزم - سانداکار تیم ملی ووشو که به تازگی موفق به کسب نشان طلای مسابقات قهرمانی جهان (۲۷ تا ۲۹ آبان اندونزی) شد، بدليل پارگی دو دیسک کمر و تنگی کانال نخاعی تحت عمل آندوسکوپی کمر قرار گرفت.

ووشو در آزموني جهاني

پرینت
دسته: ووشو
تاریخ ایجاد در شنبه, 23 آبان 1394
جهان رزم - سیزدهمین دوره رقابتهای ووشو قهرمانی جهان در حالی  به میزبانی اندونزی برگزار مي شود که ووشوکاران ایران در تاریخ کوتاه این رقابتها با حضوری موفق ۶۴ مدال رنگارنگ کسب کرده اند. 

ووشو؛سقوط یا صعود

پرینت
دسته: ووشو
تاریخ ایجاد در جمعه, 04 مهر 1393

vosho1
جهان رزم - کاروان 10 نفره تیم ووشوي ايران در هفدهمین دوره بازيهاي آسيايي اينچئون(کره جنوبی) بعد از پنج روز رقابت نزدیک و نفس گیر در دو بخش تالو و ساندا يک مدال طلا، دو مدال نقره و يک برنز کسب کرد.

For best business class hosting read InMotion Reviews and get a good web hosting deal.
طراحی توسط دپارتمان فن آوری اطلاعات شرکت تکفام پرداز - خدمات هاستینگ توسط گروه فن آوری اطلاعات نوین ایده