ملي پوش ووشو زير تيغ جراحان!

پرینت
دسته: ووشو
تاریخ ایجاد در پنج شنبه, 19 آذر 1394
جهان رزم - سانداکار تیم ملی ووشو که به تازگی موفق به کسب نشان طلای مسابقات قهرمانی جهان (۲۷ تا ۲۹ آبان اندونزی) شد، بدليل پارگی دو دیسک کمر و تنگی کانال نخاعی تحت عمل آندوسکوپی کمر قرار گرفت.
به گزارش سايت جهان رزم؛ عمل آندوسکوپی کمر هم برای مشاهده نواحی آسیب دیده است و هم نقش ترمیم عضو آسیب دیده را دارد ،نتیجه عمل آندوسکوپی بلافاصله پس از عمل مشخص می شود . اما طبق نظر پزشکان در صورتیکه بعد از این عمل مشکل وی حل نشود،باید تحت عمل جراحی باز قرار بگیرد که در این صورت دارنده دو مدال طلای جهان و یک مدال طلای آسیا برای همیشه باید با ورزش حرفه ای خداحافظی کند.
امیر فضلی سانداکار تیم ملی ووشوی کشورمان در خصوص مصدومیتش گفت: حدود چهار ماه هست که از ناحیه کمر به شدت دچار درد بودم، اما با توجه به حضورم در اردوها و اهمیت مسابقات جهانی به رغم اینکه پزشک تیم از من خواست تا برای مشخص شدن مشکل آسیب کمرم (ام آر آی ) انجام دهم، این کار را نکردم.
وی ادامه داد:متاسفانه تابستان سال گذشته نزدیک به بازی های آسیایی اینچئون رباط صلیبی زانویم پاره شد و با وجودیکه در تمرینات زحمت بسیاری کشیده بودم و آماده اعزام به بازی های آسیایی بودم، مجبور به عمل جراحی شدم و از اعزام باز ماندم. دوست نداشتم این اتفاق دوباره برایم تکرار شود و فقط به کسب مدال طلای جهان فکر می کردم.
قهرمان دو دوره ووشوی جهان تاکید کرد: در تمام مدت تمرین در اردوها درد کمرم که به شدت آزارم می داد را به عشق بالارفتن پرچم کشورم تحمل کردم و فقط و فقط تمرکزم روی تمریناتم بود تا بتوانم مدال طلا ی جهان را کسب کنم و بار دیگر باعث افتخار کشورم شوم.
وی افزود:به اعتقاد من کسب مدال طلای جهان برای کشورم ارزش این همه مشکلات و دردهای الان و حتی احتمال اینکه شاید مجبور شوم برای همیشه از دنیای حرفه ای ورزش کناره گیری کنم را داشت و بسیار خوشحالم که سختی های تمریناتم نتیجه داد و دست پر به کشورم برگشتم.
فضلی در مورد شرایط جسمی فعلی اش گفت:در تاریخ ۲۹ آبان از مسابقات قهرمانی جهان اندونزی برگشتم و پس از چند روز استراحت از سه شنبه ۳ آذر ماه تا به همین امروز سه شنبه ۱۷ درگیر کارهای درمانم از جمله انجام دادن انواع ام آر آی و معاینات توسط بسطام پور پزشک فدراسیون پزشکی ورزشی هستم.زیرا درد بسیار زیاد ناحیه کمرم گسترش پیدا کرده و در ناحیه پا هم دچار درد شده ام. طبق نظر پزشکم بسطام پور ابتدا باید تحت عمل آندوسکوپی قرار بگیرم و در صورت رفع مشکل پس از طی شدن دوران درمانم به ورزش بازگردم. در غیر این صورت باید تحت عمل جراحی بازدیسک کمر قرار بگیرم و با این جراحی احتمال اینکه مجبور شوم برای همیشه با ورزش حرفه ای خداحافظی کنم، بسیار زیاد است.
وی در پایان خاطر نشان کرد:بدلیل درد بسیاری که این اواخر تحمل کردم، بخصوص اینکه مدت زیادی از عمل جراحی رباط صلیبی ام هم نگذشته و مجبورم دوباره زیر تیغ جراحی بروم ، بسیار احساس خستگی می کنم و مطمئن نیستم که حتی اگر بدنم به عمل آندوسکوپی پاسخ دهد و مشکلم حل شود بازهم بخواهم به دنیای حرفه ای ورزش بازگردم و در حال حاضر هیچ تصمیمی نگرفته ام و شرایط روانی و جسمی مناسبی برای تصمیم گیری ندارم.
For best business class hosting read InMotion Reviews and get a good web hosting deal.
طراحی توسط دپارتمان فن آوری اطلاعات شرکت تکفام پرداز - خدمات هاستینگ توسط گروه فن آوری اطلاعات نوین ایده