فدراسيون كاراته سوپرمن مي خواهد

پرینت
دسته: کاراته
تاریخ ایجاد در جمعه, 23 بهمن 1394
جهان رزم - فدراسيون كاراته با اينكه در بيشتر رقابتهاي آسيايي و جهاني هميشه موفق بوده ولي متاسفانه بعد از ناظريان هيچ رييسي نتوانسته دوران چهارساله خود را به اتمام برساند.

به گزارش سايت جهان رزم ؛ مسئولين فدراسيون كاراته همواره یا برکنار شدند، یا استعفا دادند و یا یهویی یادشان افتاد که ای دل غافل بازنشسته شده اند و صلاحیت ریاست ندارند! بماند که به ما هم ربطی ندارد که رییس بعدی بازنشسته بود!؟
براستی چه رمز ورازی در پله های این ساختمان اشتراکی با فدراسیون بسکتبال هست که اتاق ریاستش ، چهار سال تحمل حضور یک رییس را ندارد؟فکر نکنم در پانزده سال اخیر هیچ فدراسیونی غیر از کاراته این همه جابجایی را در سطح اول مدیریت بخود دیده باشد و البته به رسم مدیریت ایرانی، این تغییرات هم با جابحایی گسترده در سطوح مختلف فدراسیون همراه بوده است.
این مسایل زمانی پرسش برانگیز میشود که کاراته ورزش المپیکی نیست و بر عکس برخی فدراسیونها مثل فوتبال والیبال و کشتی در دید و قضاوت عموم جامعه قرار ندارد و بهره برداری سیاسی هم نمی توان کرد.
در ضمن ریاست فدراسیون کاراته از جمله چالش برانگیزترین پستهای ورزشی ایران هست که در همان بدو انتخاب رییس، موافقان و مخالفان صف بندی کرده و رییس زیر تیغ تند انتقاد و نقد و بررسی اعضایش میباشد که اتفاقا در بینشان افراد ذی نفوذ هم کم نیستند.
از جمله تناقضهای حاکم بر این رشته ورزشی، ادعای رعایت اخلاق به عنوان اصل اساسی است، که البته همینطور هم هست که در این مدت برای رییس پیشین مراسم تودیع برگزار شده باشد!؟ رسمی که تقریبا در تمام ادارات و سازمانها معمول هست.
و ای کاش فقط این باشد که به سادگی خدمات رییس سابق فراموش شده و سیلی از انتقادات روانه شده و حتی کارهای خوب را هم مصادره میکنند! اینکه آیا این همه جزو اخلاقیات کاراته هست یا اخلاقیات بزرگان کاراته کشور؟ قضاوت را به شما میسپاریم. این جمله ای که میگویند ما ایرانیان خوش استقبال و بد بدرقه هستیم در این فدراسیون به عینه قابل مشاهده است.
نکته جالبتر از روسای فدراسیون، سرپرستان فدراسیون هستند که وقتی به عنوان سرپرست تعیین میشوند و ظاهرا وظیفه شان اداره امور جاری فدراسیون تا برگزاری انتخابات هست، به یکباره هوای ریاست سرشان میزند و خود میشوند کاندیدای ریاست فدراسیون که البته بجز یک مورد تمام سرپرستان رییس بعدی بوده اند؟!
ظاهرا این در مورد سرپرست محترم فعلی فدراسیون هم صدق میکند و ایشان زیاد به قضا و قدر اعتقاد دارند و برای جلوگیری از اتفاقات و پیشامدهای طبیعی و غیرطبیعی! دست به یک خانه تکانی اساسی از صدر تا  ذیل فدراسیون زده اند، به گونه ای که فدراسیون کاراته صاحب این افتخار شده اند که تقریبا تمام پستها و معاونتهاش با پیشوند سرپرست آغاز میشود. سرپرست دبیر،سرپرست نایب رییس، سرپرست داوران،سرپرست بانوان،  سرپرست .... و از سایر تغییرات در تیم ملی هم حرفی نزنیم بهتر است.
البته فدراسیون کاراته مزایای هم دارد ازجمله اینکه از معدود فدراسیونهای صاحب درآمد هست، از طریق صدور احکام دان،مربیگری،داوری و برگزاری دوره های متعدد مربیگری و داوری و تعداد بالای سفرهای برون مرزی چه ملی و چه سبک، وبه تبعش هم لیستی از عناوین و مدالهای رنگارنگ آسیایی،جهانی و بین المللی !!
البته باید خاطرنشان کرد این پولها به حساب دولتی فدراسیون واریز شده و عوامل فدراسیون در اعزامهای برون مرزی سبکی حضور ندارند.
پس همچنان این سوال مطرح است که چه رازی در این دو طبقه ساختمان وجود دارد که که از کاراته کا و غیر کاراته کا را مفتون و شیدای خودش کرده است؟
یک پیشنهاد به رییس آینده، اگر میخواهید ریاستتان مستدام باشداطاقتان را با اطاق روبرویی عوض کنید. اطاق روبرویی وفاداریش سالهاست که ثابت شده است!
For best business class hosting read InMotion Reviews and get a good web hosting deal.
طراحی توسط دپارتمان فن آوری اطلاعات شرکت تکفام پرداز - خدمات هاستینگ توسط گروه فن آوری اطلاعات نوین ایده