دموكراسي عجيب در فدراسيون كاراته

پرینت
دسته: کاراته
تاریخ ایجاد در چهارشنبه, 22 ارديبهشت 1395
جهان رزم -  چرا شرایط انتخاب سرمربی تیم ملی کاراته بانوان با انتخاب سرمربی تیم ملی کاراته آقایان اینقدر متفاوت است، که این انتخاب نیز همانند انتخاب سرمربی آقایان سوالاتی را در ذهن جامعه بزرگ کاراته بوجود آورده است.
به گزارش سايت جهان رزم ؛ اول اینکه،چگونه است که نماینده بانوان جهت انتخاب سرمربی تیم ملی آقایان در کمیته فنی حضور و حق رای و انتخاب دارند ، ولی هیچ نماینده ای از آقایان در انتخاب سرمربی تیم ملی بانوان حضور نداشته ونقشی ندارد!!!!
دوم اینکه،خانم شاه محمدی شرایط رای دادن در کمیته فنی آقایان را ندارد چرا که ایشان نه دان 6 کاراته دارد و نه حتی سابقه پوشیدن لباس کاراته را دارد ،پس چگونه است که برای انتخاب سرمربی تیم ملی کاراته آقایان نظر و رای میدهد.
سوم اینکه،کمیته فنی 2 جلسه قبل از انتخاب سرمربی آقایان اعلام کرده بود که مدیر تیم های ملی در کومیته می تواند باشد و مدیر فنی فقط در بخش کاتا میتواند باشد.
حالا که خانم مشیری به عنوان سرمربی کومیته بانوان انتخاب شده قاعدتا نمیتواند مدیر فنی باشد،چرا که پست سرمربیگری جدا از مدیریت فنی میباشد، که این نیز نقض مصوبه کمیته فنی فدراسیون میباشد، زیرا یک نفر نمیتواند هم زمان هم سرمربی باشد و هم مدیر فنی!!!!
با توجه به تخلفاتی که در بالا اشاره شد،چگونه است عده ای دموکراسی نما انتخاب سرمربی آقایان را سالم میدانند، چرا که در آن نقض مصوبه جلسه قبل و رای دادن افراد غیر عضو کمیته فنی و به صورت خلق الساعه سرمربی آقایان را معرفی میکنند و کلی از انتخاب خود تعریف و تمجید میکنند و آن را اوج دموکراسی و عدالت خواهی میدانند،ولی در مورد انتخاب سرمربی و مدیر فنی بانوان آن هم برای یک نفر، به کلی سکوت اختیار میکنند،آیا دموکراسی این گونه است!!!!!
آیا فقط برای زدن یک نفر،تحمیل نظر آن هم با زور مدیریت برای شخصی دیگر فریاد دموکراسی خواهی سر دادند.
آری،معنای دموکراسی را هم در کاراته فهمیدیم!!!!
به هر صورت در این مدت مدیریت جناب آقای طباطبایی اتفاقات بسیار نادری در کاراته افتاد که امیدواریم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم و ای کاش پروسه انتخاب سرمربی بانوان هم مثل انتخاب سرمربی آقایان طی میشد!
For best business class hosting read InMotion Reviews and get a good web hosting deal.
طراحی توسط دپارتمان فن آوری اطلاعات شرکت تکفام پرداز - خدمات هاستینگ توسط گروه فن آوری اطلاعات نوین ایده