كاراته به حضور در المپيك اميدوار شد

پرینت
دسته: کاراته
تاریخ ایجاد در جمعه, 14 خرداد 1395
جهان رزم - هیات اجرایی کمیته IOC با اضافه شدن ۵ رشته جدیداز جمله كاراته به بازیهای المپیک موافقت کرد تا در صورت تصویب در مجمع جهانی، این رشته ها از المپیک ۲۰۲۰ توکیو وارد این بازی‌ها شوند.
به گزارش سايت جهان رزم؛ هیات اجرایی کمیته بین المللی المپیک IOC برای انتخاب ۵ رشته جدید برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو در لوزان سوئیس تشکیل جلسه داد و در نهایت با حضور ۵ رشته سافت بال/بیس بال، کاراته، سنگنوردی، قایقرانی بادبانی و اسکیت در بازیهای المپیک موافقت کرد. 
برای ورود قطعی این رشته ها به بازیهای المپیک، رای نهایی را مجمع IOC خواهد داد که کارشناسان امر معتقدند با تصویب هیات اجرایی، کار تصویب انجام شده و بعید به نظر می رسد با ورود به این رشته ها به المپیک مخالف شود. یکصد و بیست و نهمین مجمع IOC در حاشیه بازیهای المپیک مردادماه در ریو برگزار می شود. 
این خبر می تواند موج تازه ای انگیزه و علاقمندی را در بین ورزشکاران این ۵ رشته ایجاد کند که در این بین باید به خوشحالی بیش از حد اهالی کاراته اشاره کرد. رشته ای که تیم ملی کشورمان در آسیا و جهان از قدرتهای برتر شناخته و توان کسب مدال در این بازیها را دارد. 
For best business class hosting read InMotion Reviews and get a good web hosting deal.
طراحی توسط دپارتمان فن آوری اطلاعات شرکت تکفام پرداز - خدمات هاستینگ توسط گروه فن آوری اطلاعات نوین ایده