کدام سبک کاراته المپیکی می شود

پرینت
دسته: کاراته
تاریخ ایجاد در چهارشنبه, 30 تیر 1395
karate in olympics
جهان رزم - وجود سبک های متعدد و تکاپوی آن ها برای المپیکی شدن ممکن است باعث چند دستگی در کاراته  بشود


هنوز طعم خوشحالی شنیدن خبر المپیکی شدن کاراته زیر زبان کاراته کاهای جهان از بین نرفته بود که جنگ سبک های مختلف بر سر اینکه حق کدام سبک برای المپیکی شدن بیشتر است در گرفت.  
کاراته یکی از هشت ورزشی است که برای نخستین بار شانس حضور در المپیک ۲۰۲۰ ژاپن را خواهد داشت اما سئوال این است: کدام کاراته؟
کمیته بین اللملی المپیک ماموریت انتخاب سبک مورد نظر برای معرفی به صحنه بازی های المپیک برای نخستین مرتبه در ۲۰۲۰ ژاپن را به عهده فدراسیون جهانی کاراته قرار داده که این نیز خود موجب برورز مشکلاتی برای تصمیم گیرندگان گردیده است . 
مشکل از آن جا شروع شد که فدراسیون جهانی کاراته در قوانین خود اجازه وارد کردن ضربات شدید را نمی دهد و ضربات ورزشکار باید کمترین تماس را با حریف خود داشته باشد و همین مسئله سبک هایی که در آن شدت وارد کردن ضربه آزاد است را بسیار نگران کرده است. این گروه از کاراته کا ها معتقد هستند با وجود این قوانین فدراسیون جهانی کاراته آنها شانس کمی برای حضور در المپیک داشته و ممکن است المپیک را از دست بدهند. 
اکنون رهبران هر دو گروه امیدوارند که این اختلاف نظر ها  موجب از دست رفتن این موقعیت تاریخی نشده و کاراته بتواند هر دو سبک را در المپیک ۲۰۲۰ ژاپن به نمایش گذاشته تا این موضوع باعث دلسرد شدن میلیون ها  کاراته کا های نونهال و نوجوان که به صورت فول کنتاکت ورزش کاراته را تمرین می کنند نگردد.
For best business class hosting read InMotion Reviews and get a good web hosting deal.
طراحی توسط دپارتمان فن آوری اطلاعات شرکت تکفام پرداز - خدمات هاستینگ توسط گروه فن آوری اطلاعات نوین ایده