شروع موفقیت آمیز همکاری کاراته و المپیک

پرینت
دسته: کاراته
تاریخ ایجاد در دوشنبه, 07 خرداد 1397
052118 solidaridad01

جهان رزم - فدراسیون جهانی کاراته و کمیته بین المللی المپیک اولین سال همکاری موفقیت آمیز خود در برگزاری برنامه هایی جهت توسعه کلی ورزش های المپیکی از طریق برنامه های همبستگی المپیکی را جشن گرفتند.
فدراسیون جهانی کاراته بعد از المپیکی شدن این ورزش تلاش وسیعی را برای گسترش کاراته در جهان شروع کرده و تقریبا از یک سال قبل از فدراسیون های ملی به ویژه کشورهایی که نیاز بیشتری داشته خواسته بود که  درخواست های خود را برای میزبانی دوره های همبستگی المپیکیی ارایه داده تا فدراسیون جهانی بتواند بر اساس الویت بندی برنامه های چند گانه خود را در کشورهای مختلف برگزار کند. 
بیش از 200 مربی از شش کشور جهان در چهار قاره توانستند تحت هدایت کارشناسان بین المللی دراین دوره ها که از طریق برنامه های همبستگی المپیکی و فدراسیون جهانی کاراته جهت ارتقاء فنی کاراته برای مربیان در کشورهای گرجستان، ماداگاسکار، موزامبیک، پاکستان، رواندا و ونزوئلا و در سال 2017  برگزار شد شرکت نمایند.
گذشته از برگزاری این دوره ها در سال 2017 کمیته بین المللی المپیک آقای نوئل نکورانیاباهیزی از کشور رواندا را نیز به عنوان اولین مربی کاراته جهت دریافت یک دوره بورسیه آموزشی در مقر کمیته بین المللی المپیک در لوزان انتخاب کرد.
در سال 2018   در ادامه این روند فدراسیون جهانی کاراته و کمیته بین المللی المپیک برنامه های برگزاری دوره های فنی از طریق برنامه های همبستگی المپیکیی را ادامه داده و دو دور فنی دیگر نیز برای 60 مربی از کشورهای دیگر در کشورهای قبرس و بروندی برگزار کرده است.
رییس فدراسیون جهانی آقای آنتونیو اسپینوز در این باره گفتند: "ضروری است که تمام اعضای خانواده جهانی کاراته بتوانند از دوره های فنی که تحت عنوان دوره های همبستگی المپیکی برای مربیان برگزار می شود سودمند شوند. امروز کاراته در جهت صحیح حرکت می کندو ما سعی خواهیم کرد و ما میتوانیم تجربه های گران بهایی از شرکت در این دوره ها و المپیک داشته باشیم اگر اعضای خانواده جهانی کاراته مخصوصن کشورهای رو به رشد در کاراته از این فرصتی که جهت ارتقاء فنی در اختیارشان قرار میگیرد استفاده نمایند.   

For best business class hosting read InMotion Reviews and get a good web hosting deal.
طراحی توسط دپارتمان فن آوری اطلاعات شرکت تکفام پرداز - خدمات هاستینگ توسط گروه فن آوری اطلاعات نوین ایده